karrocë Stainless steel (YRT-T10)

karrocë Stainless steel (YRT-T10)

Përshkrim i shkurtër:

YRT-T10 (Stainless steel karrocë)

Feature:

1. 304 çelik inox

2.two shtresat e pllakave të punës.

Pesha 3.Light dhe të qëndrueshme.

4.Four casters luksoze i qetë, dy me frenat.

 


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  model
  YRT-T10
  Emri i produktit
  YRT-T10 (Stainless steel karrocë)
  madhësi
  720 * 460 * 900mm
  Specifikim
  -Materiali: 304 çelik
  -Ndërtimi në çelik inox.
  Shtresa -Dy të pjatë punës.
  Pesha -dritën dhe të qëndrueshme.
  Casters -Four luksoze i qetë, dy me frenat.
  -NW: 9.3gs GW: 16.3kgs.
  moq
  10 PCS
  port Loading
  Tianjin, Qingdao, Shanghai Port
  kohë udhëheqëse
  Transportohen në 7-15 ditë pas pagesës
  Kushtet e pagesës
  T / T (30% si depozitë, bilanci i mbetur duhet të paguhet para se të anijeve.)
  certifikatë
  CE & ISO9001 & ISO13485
  paketim
  By Standard kartoni

  Paketimi & Shipping                                                                                               

  HTB11db9d8DH8KJjSszcq6zDTFXaO

  certifikatë                                                                                                     

  未 标题 -1

  Shërbimi ynë                                                                                                      

  1 」Produktet janë miratuar nga er, ISO13485.
  2 」Të gjitha prodhimet tona janë të kontrolluara rreptësisht në prodhimin dhe testuar me kujdes para lindjes.
  3 」Ekipi ynë pas shitjes do të zgjidhë problemet tuaja në kohë brenda 24hours.
  4 」Periudha e garancisë është 1 vjet.
  5 」përvojë të pasur të eksportit për të bërë përpunimin juaj import të lehtë.
  6 」Ne mund të ofrojmë video për ju, në qoftë se ajo është e vështirë për ju për të instaluar.
  7 」shërbim OEM është available.We kemi inxhinierë, makina, punëtorët gati për ju, nëse ju e keni këtë kërkesë.
  8 」pas pagesës ne do të dërgojë materiale Menjëherë

   


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!