Ballë krevati / panel ABS dhe këmbë (YRT-HB10)

Ballë krevati / panel ABS dhe këmbë (YRT-HB10)

Përshkrim i shkurtër:

YRT-HB10 (ballë krevati / panel ABS dhe këmbë)

Feature:

1. Së pari-grade ABS

2. Pedant distancë: 620mm (pedant Qendrore)

3. Size: 1050 * 590 / 530mm


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  model
  YRT-HB10
  Emri i produktit
  YRT-HB10 (ballë krevati / panel ABS dhe këmbë)
  madhësi
  1050 * 590 * 530mm
  Specifikim
  Materiali: ABS material
  varëse në distancë: 620mm (varëse Central)
  Paketimi: 2 çifte / kuti kartoni
  Size: 1050 * 590 * 530mm
  Technology: derdhur injeksion.
  moq
  100 çifte
  port Loading
  Tianjin, Qingdao, Shanghai Port
  kohë udhëheqëse
  Transportohen në 7-15 ditë pas pagesës
  Kushtet e pagesës
  T / T (30% si depozitë, bilanci i mbetur duhet të paguhet para se të anijeve.)
  certifikatë
  CE & ISO9001 & ISO13485
  paketim
  By Standard kartoni

  Paketimi & Shipping                                                                                              

  webwxgetmsgimg (7)

  Shërbimi ynë                                                                                                      

  1 」Produktet janë miratuar nga er, ISO13485.
  2 」Të gjitha prodhimet tona janë të kontrolluara rreptësisht në prodhimin dhe testuar me kujdes para lindjes.
  3 」Ekipi ynë pas shitjes do të zgjidhë problemet tuaja në kohë brenda 24hours.
  4 」Periudha e garancisë është 1 vjet.
  5 」përvojë të pasur të eksportit për të bërë përpunimin juaj import të lehtë.
  6 」Ne mund të ofrojmë video për ju, në qoftë se ajo është e vështirë për ju për të instaluar.
  7 」shërbim OEM është available.We kemi inxhinierë, makina, punëtorët gati për ju, nëse ju e keni këtë kërkesë.
  8 」pas pagesës ne do të dërgojë materiale Menjëherë

  certifikatë                                                                                                      

  未 标题 -1


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!