Manual dy funksione spital Bed (YRT-H16)

Manual dy funksione spital Bed (YRT-H16)

Përshkrim i shkurtër:

YRT-H16 (Manual  spital shtrati, Dy  funksione)

Feature:

1.Four copë të 125mm castors diametër

2.ABS ballë krevati

3.Four copë të anësor kangjella PP

4.IV pol në shtrat

5.Two manivela metali


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  model YRT-H16
  Emri i produktit YRT-H16 dy funksione, spital Manual Bed
  material tub çeliku, ABS, PP anë ​​kangjella.
  Specifikim

  ballë krevati -ABS mund të instalohet lirisht, antisepsisë, anti-oksidimi.

  -The platformë krevat është bërë e ftohtë fletë çeliku roll, formë herë.

  -The kornizë krevat është ngjitur nga Tubat prej çeliku.

  -I trajtimi sipërfaqësor është veshja elektrostatike pluhur. -Function kontrollohet nga cranks manual metalike e cila ka mbi-ngarkesës mbrojtur sistemin.

  -The rrotat janë me frenave.

  -The katër copë e vogël hekurudhor anë PP është i sigurt dhe i besueshëm.

  -The rritje përsëri mund të arrijë 0-85 °.

  -The rritje këmbë mund të arrijnë 0-35 °

  Size: 2000 * 980 * 520mm

  madhësia Bed  2000 * 980 * 520mm
  Max Loading 250kgs (duke përfshirë dyshek)
  moq 10 PCS
  Loading Port Tianjin, Qingdao, Shanghai Port
  kohë udhëheqëse Në 10 ditë.
  Kushtet e pagesës

  T / T

   (30% si depozitë, bilanci i mbetur duhet të paguhet para se të anijeve.) 

  certifikatë CE dhe ISO9001, ISO13485.
  paketim standard Carton
  Packaging & Shipping
  2.png12.jpg

   

  Shërbimet tona

  1.The Produktet janë miratuar nga er, ISO13485.
  2.Të gjitha produktet tona janë të kontrolluara rreptësisht në prodhimin dhe testuar me kujdes para lindjes. 
  3.Our pas shitjes ekip do të zgjidhin problemet tuaja në kohë brenda 24hours.
  Periudha e garancisë 4. është 1 vjet.
  Përvoja 5.Rich të eksportit për të bërë përpunimin juaj import të lehtë.
  6.We mund të ofrojë video për ju, në qoftë se ajo është e vështirë për ju për të instaluar.
  Shërbimi 7.OEM është available.We kemi inxhinierë, makina, punëtorët gati për ju, nëse ju e keni këtë kërkesë.
  8.After Pagesa ne do të dërgojë materiale Menjëherë

  3.jpg

   

  Certifikatat
  未 标题 -1

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!