karrocë Mjekësi (YRT-T03-15)

karrocë Mjekësi (YRT-T03-15)

Përshkrim i shkurtër:

YRT-T03-15 (mjekësi trolley)

Feature:

1.HDPE material antibacterial dhe çeliku Stainless

2.Five mbathje

3. 125mm rrotat diameter

 


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • Detail Product

  Produkt Tags

  model
  YRT-T03-15
  Emri i produktit
  YRT-T03-15 (mjekësi trolley)
  madhësi
  750 * 530 * 1050mm
  Specifikim
  1.HDPE material antibacterial dhe çelik. Full formohem.
  2.Drawer trajton kanë disa ngjyra të select.Inside sirtar ka një insert të lirë që mund të kombinohen në mënyrë arbitrare.
  3. poshtme e casters katër të nivelit të lartë memec të cilin ajo heshtje frenave dhe anti-dredha-dredha, ajo është fleksibël dhe kontabël është i madh.
  4.Package: By Standard kartoni.
  moq
  10 PCS
  port Loading
  Tianjin, Qingdao, Shanghai Port
  kohë udhëheqëse
  Transportohen në 7-15 ditë pas pagesës
  Kushtet e pagesës
  T / T (30% si depozitë, bilanci i mbetur duhet të paguhet para se të anijeve.)
  certifikatë
  CE & ISO9001 & ISO13485
  paketim
  By Standard kartoni

  Paketimi & Shipping                                                                                              

  HTB11db9d8DH8KJjSszcq6zDTFXaO

  certifikatë                                                                                                         

  未 标题 -1

  Shërbimi ynë                                                                                                        

  1 」Produktet janë miratuar nga er, ISO13485.
  2 」Të gjitha prodhimet tona janë të kontrolluara rreptësisht në prodhimin dhe testuar me kujdes para lindjes.
  3 」Ekipi ynë pas shitjes do të zgjidhë problemet tuaja në kohë brenda 24hours.
  4 」Periudha e garancisë është 1 vjet.
  5 」përvojë të pasur të eksportit për të bërë përpunimin juaj import të lehtë.
  6 」Ne mund të ofrojmë video për ju, në qoftë se ajo është e vështirë për ju për të instaluar.
  7 」shërbim OEM është available.We kemi inxhinierë, makina, punëtorët gati për ju, nëse ju e keni këtë kërkesë.
  8 」pas pagesës ne do të dërgojë materiale Menjëherë

 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  
  WhatsApp Online Chat!