количка нерѓосувачки челик (YRT-T10)

количка нерѓосувачки челик (YRT-T10)

Краток опис:

YRT-T10 (количка нерѓосувачки челик)

Тема:

1. 304 од нерѓосувачки челик

2.Two слоеви на работна плоча.

3.Light тежина и издржливи.

4.Four луксузни бесшумен тркалца, две со сопирачките.

 


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  модел
  YRT-T10
  име на производот
  YRT-T10 (количка нерѓосувачки челик)
  големина
  720 * 460 * 900mm
  спецификација
  -Material: 304 нерѓосувачки челик
  -Изградба од нерѓосувачки челик.
  -Две слоеви на работна плоча.
  -Light тежина и издржливи.
  -Четири луксузни бесшумен тркалца, две со сопирачките.
  -NW: 9.3gs GW: 16.3kgs.
  MOQ
  10 кОМПЈУТЕРИ
  Вчитување пристаниште
  Тијанџин, Кингдао, Шангај пристаниште
  водечките време
  Испраќаат во 7-15 дена по исплата
  Услови на плаќање
  T / T (30% како депозит, потребата останатите биланс треба да се плати пред превозот.)
  Сертификат
  CE и ISO9001 и ISO13485
  пакување
  Од страна на Стандард Картон

  Пакување и испорака                                                                                               

  HTB11db9d8DH8KJjSszcq6zDTFXaO

  Сертификат                                                                                                     

  未 标题 -1

  нашата услуга                                                                                                      

  1 」Производите се одобрени од CE, ISO13485.
  2 」Сите наши производи се строго контролирани во производството и внимателно тестирани пред породувањето.
  3 」Нашите по продажбата на тимот ќе ги реши вашите проблеми во време во рамките на 24hours.
  4 」гарантниот рок е 1 година.
  5 」Богато искуство извоз да се направи вашиот обработка увоз лесно.
  6 」Ви нудиме видео за вас, ако тоа е тешко за вас да се инсталира.
  7 」OEM услуга е available.We имаат инженери, машини, работници подготвени за вас, ако имате овој услов.
  8 」По плаќањето ќе испраќање на материјал веднаш

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!