Headboard / ABS панел и нога (YRT-HB10)

Headboard / ABS панел и нога (YRT-HB10)

Краток опис:

YRT-HB10 (Headboard / ABS панел и нога)

Тема:

1. Прво одделение ABS

2. педант растојание: 620mm (централно педант)

3. Големина: 1050 * 590 / 530mm


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  модел
  YRT-HB10
  име на производот
  YRT-HB10 (Headboard / ABS панел и нога)
  големина
  1050 * 590 * 530mm
  спецификација
  Материјал: ABS материјал
  другар растојание: 620mm (централно другар)
  Пакување: 2 пара / картон
  Големина: 1050 * 590 * 530mm
  технологија: шприц.
  MOQ
  100 пара
  Вчитување пристаниште
  Тијанџин, Кингдао, Шангај пристаниште
  водечките време
  Испраќаат во 7-15 дена по исплата
  Услови на плаќање
  T / T (30% како депозит, потребата останатите биланс треба да се плати пред превозот.)
  Сертификат
  CE и ISO9001 и ISO13485
  пакување
  Од страна на Стандард Картон

  Пакување и испорака                                                                                              

  webwxgetmsgimg (7)

  нашата услуга                                                                                                      

  1 」Производите се одобрени од CE, ISO13485.
  2 」Сите наши производи се строго контролирани во производството и внимателно тестирани пред породувањето.
  3 」Нашите по продажбата на тимот ќе ги реши вашите проблеми во време во рамките на 24hours.
  4 」гарантниот рок е 1 година.
  5 」Богато искуство извоз да се направи вашиот обработка увоз лесно.
  6 」Ви нудиме видео за вас, ако тоа е тешко за вас да се инсталира.
  7 」OEM услуга е available.We имаат инженери, машини, работници подготвени за вас, ако имате овој услов.
  8 」По плаќањето ќе испраќање на материјал веднаш

  Сертификат                                                                                                      

  未 标题 -1


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!