Медицина количка (YRT-T03-15)

Медицина количка (YRT-T03-15)

Краток опис:

YRT-T03-15 (медицина количка)

Тема:

1.HDPE антибактериски материјал и нерѓосувачки челик

2.Five фиоки

3. 125mm дијаметар тркала

 


 • :
 • :
 • :
 • :
 • :
 • детали за производот

  Тагови производ

  модел
  YRT-T03-15
  име на производот
  YRT-T03-15 (медицина количка)
  големина
  750 * 530 * 1050mm
  спецификација
  1.HDPE антибактериски материјал и нерѓосувачки челик. Комплетна обликувани.
  2.Drawer рачките имаат малку боја на select.Inside фиока има слободен вметнете кои може да се произволно да се комбинираат.
  3. На дното на неми тркалца четири високо ниво што тивко сопирачките и анти-ликвидација, тоа е флексибилна и торбичка е голем.
  4.Package: Со стандард картон.
  MOQ
  10 кОМПЈУТЕРИ
  Вчитување пристаниште
  Тијанџин, Кингдао, Шангај пристаниште
  водечките време
  Испраќаат во 7-15 дена по исплата
  Услови на плаќање
  T / T (30% како депозит, потребата останатите биланс треба да се плати пред превозот.)
  Сертификат
  CE и ISO9001 и ISO13485
  пакување
  Од страна на Стандард Картон

  Пакување и испорака                                                                                              

  HTB11db9d8DH8KJjSszcq6zDTFXaO

  Сертификат                                                                                                         

  未 标题 -1

  нашата услуга                                                                                                        

  1 」Производите се одобрени од CE, ISO13485.
  2 」Сите наши производи се строго контролирани во производството и внимателно тестирани пред породувањето.
  3 」Нашите по продажбата на тимот ќе ги реши вашите проблеми во време во рамките на 24hours.
  4 」гарантниот рок е 1 година.
  5 」Богато искуство извоз да се направи вашиот обработка увоз лесно.
  6 」Ви нудиме видео за вас, ако тоа е тешко за вас да се инсталира.
  7 」OEM услуга е available.We имаат инженери, машини, работници подготвени за вас, ако имате овој услов.
  8 」По плаќањето ќе испраќање на материјал веднаш

 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  
  WhatsApp Онлајн Chat!